Gudrun web
02.05.2019

Welkom bij Hexagon, Gudrun!

Sinds april 2019 versterkt Gudrun Leys ons team als project developer.

Als ingenieur-architect was Gudrun voorheen verantwoordelijk voor de professionele vertegenwoordiging van de provincie West-Vlaanderen bij complexe investeringsprojecten.

Zo coördineerde ze onder meer ‘Actie voor Starters’, een project waarbij op 13 locaties in de provincie bedrijfsinfrastructuur voor startende ondernemers werd ontwikkeld. Daarnaast stond ze als projectregisseur in voor de ontwikkeling van onder andere het nieuwe Provinciaal Domein Ijzerboomgaard, de vernieuwing van het Zwin en de nieuwe ontwikkelingen op domein Raversyde.

Sinds april '19 zet Gudrun haar ruime ervaring en expertise in voor de ontwikkeling van vastgoedprojecten voor Hexagon.

Van harte welkom in ons team en veel succes, Gudrun!